Anasayfa Tanıtım
Tanıtım

Değerli Meslektaşlarımız,

V.Uluslararası Nöralterapi Kongresi; Bilimsel Nöralterapi & Regülasyon Derneği (BNR), IFMANT, IGNH'ın işbirliği ve ÖNR, SANTH, Yunanistan Nöralterapi & Regülasyon Derneği'nin destekleriyle 22-25 Mayıs 2014'de Titanic Hotel'de (İstanbul'un Anadolu yakasında) gerçekleştirilecektir.

Geleneksel olarak her iki yılda bir gerçekleşen ve 2012'de istanbulda yapılan IV Nöralterapi Kongresi beklenenin üstünde katılım ve başarı ile gerçekleşmiştir. V. Nöralterapi Kongresi'nde sizlere geniş bilimsel ve yeni araştırma bilgileri sunulacak, Nöralterapi ile ilgili yeni gelişmeler anlaşılır ve pratiğe yönelik bir şekilde anlatılacaktır. Konular seçilirken sadece yeniliklerin paylaşılması değil pratik olarak kullanımları ile ilgili bilgilerin de aktarılmasının sağlanmasına önem verilmiştir.

http://www.noralterapikongresi.com/

http://www.noralterapi.com/icerik/248/22-25-mayis-2014-5-uluslararasi-noralterapi-kongresine-davet.html

V.Uluslararası Nöralterapi Kongresi,Bilimsel Nöralterapi & Regülasyon Derneği (BNR), IFMANT, IGNH, Nöralterapi, okul tıbbı uygulamalarına bilimsel, güvenilir bir katkı sağlamaktadır. Bu kongrede ağırlıklı olarak İç Hastalıkları ve Aile Hekimliği konuları ele alınacaktır.

Mevcut teknolojik tıbbi incelemeler, tedavi tarzları, maliyet ve kâr amaçlı ekonomik oryantasyonlar, tıbbın ve sağlık hizmetlerinin gelişimini etkilemektedir. Fiziksel ve ruhsal sağlımız için tıbbın ve psikoterapinin bütünsel ve entegre bir anlayışa ihtiyacı vardır. Bu anlayış, bilimsel tıbbı ve psikoterapiyi, uygulanan tedaviler, hastalar ve sistem sorumluluğu temelinde, ustalık ve farkındalık gelişimi anlamında tamamlamaktadır. Bu düşünce modeli ve bütüncül yaklaşım Nöralterapi ile birlikte başarılı bir şekilde uygulanabilir.

V.Uluslararası Nöralterapi Kongresi'nde başta Almanya olmak üzere Avusturya, İsviçre, Türkiye ve Yunanistan gibi birçok Avrupa ülkesinden katılan yaklaşık 30 konuşmacı tarafından 40 sunum yapılacaktır. Akademik içerikli konuşmalar ve vvorkshopların haricinde tartışmalar için yeterli zaman ve mekan ayrılmıştır. Su ana kadar 15 vvorkshop planlanmıştır.

İstanbul, sadece Nöralterapi ile ilgili bir yer olmayıp kültürel ve sosyal olarak zengin bir şehirdir. Bu sebeple program planlanırken cumartesi akşamı sunumlardan sonra Boğaz Gezisi organizasyonu özellikle tertiplendi. Nöralterapi Kongresi'ne iştirak edenlerin her türlü ihtiyacı karşılanmış olup İstanbul'da olmaktan keyif alacakları bir program düşünüldü.

22-25 Mayıs 2014'de İstanbul'da V Nöralterapi Kongresi'nde Nöralterapi'nin yıllık toplantısında görüşmek dileğiyle...

Bilimsel Nöralterapi ve Regülasyon Derneği Başkanı

Prof. Dr. Hüseyin NAZLI KUL

www.huseyinnazlikul.com

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 

Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular


Akupunktur Tedavi Merkezi