Anasayfa Genel Bilgiler
Genel Bilgiler

 

Genel Bilgiler Kongre Dili:

Kongre dili Türkçe - Almanca - İspanyolca'dır. (Simültane çeviri yapılacaktır).

Sözlü Sunum ve Posterler:

Sözlü veya Poster sunumları en geç 4 Nisan 2014 tarihine kadar Organizasyon Sekreterliğine ulaştırılmalıdır. Posterler 60x90 cm. boyutlarında olmalıdır.

Kongre Olanakları:

Bilgisayar, projeksiyon, tepegöz.

Katılım Sertifikası:

Kongre Sertifikası kayıt yaptıran tüm hekimlere verilecektir. *Kongre TTB tarafından kredilendirilecektir.

Ulaşım:

Kongre Merkezi İstanbul Atatürk Havaalanın'dan 47 km, Sabiha GökçenHavalimanından 12 km'dir. Uçak saatlerine paralel olarak Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri yapılacaktır. Transferler ücretli olup, geliş - gidiş saatlerinin en geç 3 gün önceden bildirilmesi gerekme­ktedir. Detaylı bilgi için Meta Turizm ile iletişim kurmanızı rica ederiz.

Stand ve Sergi:

Kongreye stand, sergi vb. diğer aktivitasyonlarla katılmak isteyen kuruluşlar 28 Şubat 2014 tarihine kadar kongre organizasyonu ile temas kurmalıdır.

İptal Koşulları:

Katılım ve konaklama iptallerinin 28 Şubat 2014 tarihine kadar bildirilmesi durumunda ücretlerin %50'si sempozyum bitiminden sonra banka havale masrafları düşülerek iade edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılmaz.

Önemli Tarihler:

İndirimli kayıt ücretlerinden faydalanmak için son tarih 21 Mart 2014 İndirimli konaklama ücretlerinden faydalanmak için son tarih 21 Mart 2014 Bildiri gönderimi için son tarih 4 Nisan 2014

 

Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular


Akupunktur Tedavi Merkezi