Anasayfa Tedavi Yöntemleri
Tedavi Yöntemlerimiz
Ozon Tedavi

1900’ lü yılların başından beri kullanılan Ozon terapi, 1.Dünya Savaşında ilk defa yara dezenfeksiyonu ve yara iyileşmesinde Almanlar tarafından kullanılmış bugünkü uygulama şeklini 1950’ lerin sonunda 1960’ ların başlarında almıştır.

Read more...
 
S.O.E.

Günlük soluduğumuz havada yaklaşık olarak %21 oranında Oksijen vardır. Soluduğumuz Oksijenin yaklaşık % 15’ i hiçbir reaksiyona girmeden tekrar dışarı atılır.  Vücudumuz solunan oksijenin % 25’ini kullanabilir. S.O.E.  oksijeni vücudumuzun kullanabileceği en iyi formda üreterek kullanıma sunmaktadır.

Read more...
 
Manyetik Alan Tedavisi - Magnetoterapi

Yer kabuğunun doğal bir manyetizması vardır. Bu manyetizma hücre zarında madde alışverişini mümkün kılar, böylece atık maddeler ve toksinler uzaklaştırılır, besin maddeleri,oksijen ve gerekli mineraller hücre içine alınır. Uzayda manyetik alan “sıfır” olduğu için hayatla bağdaşmayan bu durumun düzeltilmesi için böyle bir sisteme ihtiyaç duyulmuştur. İlk olarak uzaya gönderilen astronotlar üzerinde kullanılmıştır. Daha sonra 200.000 insan üzerinde yapılan klinik deneyler sonucunda tıpta rutin kullanıma sunulmuştur.

Read more...
 


Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular

Doktorunuza Sorun


Akupunktur Tedavi Merkezi