Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda


Ekibimiz

EMEL YILMAZ

Halen Dr. Demet Erdoğan ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. 2019’da Yeditepe Üniversitesinde Fitoterapi üzerine tezli master programını tamamlamıştır.2016 yılından beri Milliyet’te diyet köşesi yazarlığı yapmaktadır. 2010 yılında Türkiye’ye döndükten sonra “Diyet Yemeği” firmasında, Emsey hastanesinde Prof. Dr. Erkan Topuz ile onkoloji bölümünde çalışmalar sürdürmüştür. 2014 yılından sonra bireysel çalışmalarına devam etmiştir. 2009’da Belçika’da ‘Spor ve Beslenme’ bilimi üzerine master yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında Anvers-UZA Üniversite hastanesinde çalışmıştır. 1979 Belçika doğumludur. Ortaokul ve liseyi O.L.Vrouw Lyceum’de ‘Yunan-Latince’ bölümünde okuyup Felemenkçe, İngilizce, Fransızca ve İspanyolcayı konuşabilmektedir. 2004 yılı Beslenme ve Diyetetik Brüksel mezunu olan Emel Yılmaz Belçika’da yaklaşık 6 yıl çeşitli zayıflama merkezlerinde, spor merkezlerinde, diyabet merkezinde, A sınıfı hastane ve kurumlarda görev yapmıştır. Klinik çalışmalarının yanı sıra Belçika’da birçok kuruma eğitim ve seminerler vermiştir.

Gülcan Marangoz

HEM. GÜLCAN MARANGOZ

İstanbul’da doğdu. Edirne Sağlık Meslek Lisesi’nden Hemşire olarak mezun oldu. Evli ve bir çocuk annesidir.
 

Akupunktur Tedavi Merkezi, 4. Levent’teki yerinde 1997 yılından beri, Dr. Demet Erdoğan yönetiminde Akupunktur/ Geleneksel Çin Tıbbı ile tedavi hizmeti vermektedir. Vücut akupunkturu, elektro akupunktur ve lazer akupunktur dışında; bölgesel zayıflama/ sellülit tedavileri de yapılmaktadır. Tui Na Çin Masajı tedavisi Uzman Margeretha Hinterberger tarafından uygulanmaktadır.


Dr. Demet Erdoğan

1962 yılında İstanbul’da doğdu.1985’te Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitirdi. Mecburi hizmetini Ankara’da yaptıktan sonra İstanbul’a döndü. 1992’den itibaren Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp ile ilgilenmeye başladı. Akupunktur Derneği’nin Dr.Nüzhet Ziyal yönetimin’de düzenlediği ve bir buçuk yıl süren programını tamamlayarak 1995 yılında Sağlık Bakanlığın’ dan onaylı Akupunktur Sertifikası aldı.

2001 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nin başkenti Pekin’de Beijing University of Chinese Medicine (Pekin Çin Tıbbı Üniversitesi)’nde Akupunktur, Moxibusyon ve Geleneksel Çin Tıbbı eğitimi aldı.

2003’de ZAEN ( Zentralverband für Aertzte Naturheilverfahren ) Doğal tedaviler uygulayan Hekimler Konfederasyonu ) nun Eğitmeni Dr.Hüseyin Nazlıkul’ un verdiği “Nogier’ e göre Kulak Akupunkturu” Eğitiminin ardından ZAEN-Aurikulomedizin Sertifikasını aldı. 
2003 yılında IGNH ( Uluslararası Nöralterapi Cemiyeti ) Eğitmeni Dr. Hüseyin Nazlıkul yönetiminde sürdürülen Nöralterapi Eğitimlerine başladı.

diplm22006 yılında Uluslararası Nöralterapi Derneği’ nden Sertifika aldı. Ertesi yıl IGNH ve Bilimsel Nöralterapi Derneği’nin Eğitmenliğine kabul edildi.

2005-2006 yıllarında Sağlık Bakanlığı denetiminde İ.Ü.Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ nde düzenlenen “Akupunktur Sertifika Programında” Eğitim görevlisi olarak bulundu.

2004 yılından beri “Huneke’ ye göre Nöralterapi ve Regülesyon Derneği’ nin genel sekreterliğini yapmaktadır.

2007 yılından itibaren “Bilimsel Akupunktur ve Regülasyon Derneği” Başkanlığı ile görevlidir. 
1997’den beri Akupunktur Tedavi Merkezi’nde Nöralterapi, Akupunktur, Manyetik Alan Tedavisi, SOE, Fitoterapi, Kinesioloji, Lazer yöntemleri ile çalışmalarına devam etmektedir.diplm1

Tamamlayıcı Tıp alanında hekimlere yönelik tek süreli yayın olan “BARNAT” dergisinin Yazı işleri müdürlüğünü sürdürmektedir.

IGNH, BNR ( Bilimsel NT ve Regülasyon Derneği ) ve BAR ( Bilimsel Akupunktur ve Regülasyon Derneği ) Eğitim görevlisidir.

Ekibimiz

ARZU AKBULUT - Hemşire

1976 tarihinde Merzifon’da doğdu. 1995’ de Amasya Sağlık Meslek Lisesinden mezun oldu. Çeşitli
Devlet Hastaneleri ve özel sağlık kuruluşlarında çalıştı. Evli ve bir kız çocuk annesidir.

SONGÜL DURGUN – Sekreter

1987 yılında İstanbul’da doğdu, Lise mezunu, evli ve bir erkek çocuk annesidir.

 


Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular

Doktorunuza Sorun


Akupunktur Tedavi Merkezi