Ekibimiz

EMEL YILMAZ

Halen Dr. Demet Erdoğan ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir. 2019’da Yeditepe Üniversitesinde Fitoterapi üzerine tezli master programını tamamlamıştır.2016 yılından beri Milliyet’te diyet köşesi yazarlığı yapmaktadır. 2010 yılında Türkiye’ye döndükten sonra “Diyet Yemeği” firmasında, Emsey hastanesinde Prof. Dr. Erkan Topuz ile onkoloji bölümünde çalışmalar sürdürmüştür. 2014 yılından sonra bireysel çalışmalarına devam etmiştir. 2009’da Belçika’da ‘Spor ve Beslenme’ bilimi üzerine master yapmıştır. 2007-2010 yılları arasında Anvers-UZA Üniversite hastanesinde çalışmıştır. 1979 Belçika doğumludur. Ortaokul ve liseyi O.L.Vrouw Lyceum’de ‘Yunan-Latince’ bölümünde okuyup Felemenkçe, İngilizce, Fransızca ve İspanyolcayı konuşabilmektedir. 2004 yılı Beslenme ve Diyetetik Brüksel mezunu olan Emel Yılmaz Belçika’da yaklaşık 6 yıl çeşitli zayıflama merkezlerinde, spor merkezlerinde, diyabet merkezinde, A sınıfı hastane ve kurumlarda görev yapmıştır. Klinik çalışmalarının yanı sıra Belçika’da birçok kuruma eğitim ve seminerler vermiştir.

Gülcan Marangoz

HEM. GÜLCAN MARANGOZ

İstanbul’da doğdu. Edirne Sağlık Meslek Lisesi’nden Hemşire olarak mezun oldu. Evli ve bir çocuk annesidir.

Hande Hacısalihoğlu

DYT. HANDE HACISALİHOĞLU

Yeditepe Ünİversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (ing) ’den mezun olduktan sonra besinler hakkındaki bilgime bitki bilminin de desteğinin  olumlu olacağını düşünerek Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi(Bitki Bilmi) (ing)  Yüksek Lisans  programına başladım ve halen devam etmekteyim.

Mezun olmadan önce Istanbul’da ;  Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi , Dr. Siyami Ersek Kalp Hastanesi , Kartal Koşuyolu Hastanesi, Bahçelievler Medical Park Hastanesi, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakultesi , Üsküdar Devlet Hastanesi gibi 10 a yakın hastanede staj yaptim. Zorunlu stajlarım devam ederken  bir yil boyunca Taş Devri Diyeti kitabı yazarı Prof.Dr. Ahmet Aydın ın yanında gönüllü staj yaptım. Daha sonra kariyerime İstanbul Başkent Üniversitesi Hastanesi  ‘de diyetisyen olarak devam ettim.

Gezdiğim ülkelerden (Tayland, İspanya , İtalya, İngiltere, Hindistan, Çek Cumhuriyeti)farklı kültürlerin besin çeşitliliği ve yeme kültürlerini gözlemleme ve araştırma şansım oldu. Bu deneyimlerim sağlıklı beslenme düzenini oturturken besin çeşitliğine önem vermemi sağladı.


 

Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular


Akupunktur Tedavi Merkezi