Anasayfa
Hasta Görüşleri

Sibel Köse (Natüropat)

Tedavim bugün bitti. Beni bel, bacak ve de sağ popodaki ölümcül ağrılardan kurtaran melek doktorum can insan sevgili Dr Demet hanıma sonsuz minnettarım. Ne oturabiliyordum ne de yatabiliyordum. Hayatım kabus olmuştu ki birden karşıma çıktı. Hayata tekrar doğmuş gibi döneceğim sayesinde Montreal'e. Kanada'dan Demet hanım için geldim ve umutsuz olmama rağmen yepyeni bir insan yaptı beni. Sağolun varolun ❤️❤️❤️ Güzel şifalı enerjiniz ebedi olsun 28 Kasım 2015 • Bugün 5. Nöralterapimi oldum ve nihayet ölümcül ağrılarım artık epey azaldı. Bugünkü terapimde ilk kez ozon terapiside yapıldı. Bugünkü terapim : Nöralterapi, acupuncture, magnetic terapi ve ozon terapisi. Nihayet beynim kendine gelmeye başladı. Ağrılardan beynim bile uyuşmuştu. Nihayet biraz daha insan gibi oturabiliyorum ve geceleri deli danalar gibi evin içinde yürümüyorum ve ilk kez çooook uzun zamandır ağrılardan uyanmadan 5 saat uyudum. Çok umutluyum artık ben kesin bomba gibi döneceğim Montreal'e. Beni Nöralterapiye yönlendiren Elif arkadaşıma ve annesi sevgili Prof. Dr. Guler Yayli teyzeciğime binlerce teşekkürler ve minnet borçluyum. Tabi ki beni tedavi eden Dr. Demet Erdoğan'a da binlerce teşekkürler iligisi ve bilgisi için. Sadece harika bir doktor değil aynı zamanda çok iyi bir insan. Beni bu ağrılardan kurtardılar ve ne kadar teşekkür etsem azdır. Sizi çooook seviyorum canlarım .❤️❤️❤️ 4Kasım 2015 Bugün 4. Nöralterapimi oldum. İlk kez oturunca ağrılarımın şiddetinin eskisi gibi olmadığını fark ettim. Galiba iyi sonuç alacağım gidinceye kadar aksatmadan terapilerimi yaptırmaya devam edersem. 2Kasım 2015


Nilgün Kalkancı Can

Bileklerimde sinir sıkışması vardı, ellerimin uyuşmasından çok şikayetçiydim. Ameliyat olma durumundayken Canım arkadaşım, doktorum Demet Erdoğan sayesinde şikayetlerimden kurtuldum. Her türlü yardımın için teşekkürler....


Vicdan Tümer Sarı (eczacı)

Yaptığın tedavilerle migren ilaçlarından ve de ağrılarından kurtuldum sevgili doktorum ve arkadaşım saooooolllllll


Ayşen Arslan (ev hanımı)

İki kere bel fıtığından ameliyat oldum.şimdi üçüncü fıtık oluşmuş. Belimde ve bacağımda şiddetli ağrılar vardı, yürüyemiyordum, 1 ay hiç oturamadım. Çeşitli tedaviler oldum, Fizik tedavi, kuru iğne... geçmezse tekrar ameliyat yapabileceklerini söylediler. Tedavilerden biraz sonuç aldım, tekrar ameliyat olmakta istemiyordum. Ama ağrılarım devam ediyordu.

Daha sonra Demet Hocama geldim.Şimdi bacaktaki ağrım geçti, belimdeki ağrım da yüzde seksen rahatladı. Tedavim artık bitmek üzere... Eline sağlık Canım Hocam...


Süeda Çölkesen

Geçen sene kasım ayında sağ bacağımda kalçamın içinden aşağıya doğru bir ağrı başladı. Doktora gittim,MR çektirdik. Omurilikte aşırı kireçlenme olduğu fizik tedavi gerektiği söylendi. FT oldum, kilo vermem gerektiği ve verilen egzersizleri yapmam kendimi fazla yormamam  gerektiği söylendi. Torunumla ilgilendiğimden istirahat edemedim. Ağrılarım geçmedi, yediklerime dikkat ettiğimi zannediyordum ancak aylarca uğraştığım halde sadece 3 kg. verebildim.

Ağrılardan dolayı 2-3 adımda bir dinlenir hale geldim, ağrı kesicilerden netice alamıyordum. Yapılacak herşeyi yapmaya çalışıyordum ama değişen hiç bir şey olmuyordu. Canımdan bezmiştim, sinirlerim iyice bozulmuştu. Kızım internetten Demet Hanımın numarasını almış, anne birde buraya git, randevu alalım dedi.

İlk randevuya geldiğimde 2-3 adım atıp durmak dinlenmek zorundaydım, 2. Hafta  4-5 adımı rahat yürüyebiliyordum,  3. Hafta arada dinleniyordum. 4. Hafta torunumla oyun oynamaya, evimin işlerini yorulmadan yapmaya başladım.

Doktor Hanım’ın yaptığı Nöralterapi ve Akupunkturla   ağrılarım geçti, uykularım düzene girdi ayrıca  13 kg vermiştim. Ben bedenimle barışmış hayattan tad almaya başlamıştım, artık yürümüyor, koşuyordum.

Başka bir problemim daha vardı, boynumdaki damarlarda daralma vardı. Son çektirdiğim Doppler de damarlarımdaki problemin azaldığı söylendi. Migren ağrılarım vardı onları da unuttum. Menapoz sıkıntılarım ateş basmalarım vardı. Şu anda daha rahatım.

Demet hanım’a nasıl teşekkkür edeceğimi bilemiyorum ama bildiğim bir şey var ki, beni bedenimle barıştırdı. Hayata ağrısız gülerek bakıyorum.


Donuk Omuz

N. K. 92 yaş

Çok değerli Kızım ve Doktorum,

O şifakar elleriniz ve sevginiz ile beni sağlığıma kavuşturduğunuz için müteşekkirim. Size yeni yılda ailenizle, sevdiklerinizle mutluluklar, sağlık ve başarılar dilerim.

31.12.2012


Genel Sağlık, Koruyucu Hekimlik

B.M. Emekli Öğretmen, 60 yaş,

Akupunktur dünyada bugün, modern tıbbın çaresiz kaldığı, problemleri çözemediği durumlarda hastaların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Özellikle de Dr. Demet Erdoğan'ın zarafeti, hastaya verdiği güven duygusu ve yılların verdiği engin tecrübesinin eşlik ettiği tedavi yöntemleri bu başarıyı daha da yükseklere çekiyor.


Karpal Tünel Sendromu

Ö.S. Emekli Bankacı, 65 yaş

Saygıdeğer doktorumuz Demet Hanım,

Ameliyat olması gerektiği söylenen elimi, sizin tedavinizle şimdi sağlıkla kullanıyorum.

Bizlerin, o incecik mucize iğnelerinizle sadece sağlığımıza kavuşmamızı sağlamadınız; beyinlerimize de DEMET DEMET sevgiyi bir kanaviçe gibi işlediniz. Size minnettarız.

Bilgin, niyetin, şansın ve başarın daim olsun.


Karpal Tünel Sendromu ve Hipertansiyon

B.Ç. Elektronik Mühendisi, 50 yaş

Sevgili Doktorum Demet Hanım,

Geçtiğimiz 5 yıl içerisinde yaşadığım bana göre önemli iki sağlık sorunum nedeniyle zaman zaman yolum muayenehanenize düştü.

İlkinde “karpal tünel sendromu” denen bir tanıyla geldim yanınıza. 1 aydan fazla süren sıkıntılarımda sol kolum omuzumdan sol el bileğime kadar karıncalanıyor, aynı taraftaki dirseğimde iğne batma hissi sürekli beni yokluyordu. Hastane doktorum , düzelmez ise ameliyata kadar giden bir süreçten bahsetti. Kısacası sıkıntım çok fazlaydı. Sizin Akupuntur / Nöralterapi seanslarının ardından sadece 1 ay gibi kısa bir sürede sağlığıma kavuştum. Çok mutluyum. Şükranlarımı bir kere daha Web sitenizin açılan bu köşesinde belirtmek isterim.

İkinci sıkıntımda tansiyon problemimdi. Şu anda 51 yaşındayım. Annem tansiyon hastası, kalıtsal olarak ben de olurum falan derken bugüne kadar sorunsuz idare etmiştim. Ancak 2012 yılı başında iş stresinden kaynaklanabileceğini düşündüğüm nedenlerle yüksek tansiyon atakları ile karşılaşmaya başladım. Öyle ki 1 aylık bir süreçte zaman zaman geceleri hastanelerin acil bölümlerine gitmek durumunda kaldım. Şirket doktorumuz ve sağlık merkezimizin takibine rağmen normali 12-13’ü geçmeyen tansiyonum dinlenme zamanlarında bile 17’leri gördü. Psikolojim bozuldu. Şirket doktorum sürenin uzadığı ve artık ilaca başlamamın doğru olacağına karar verdi. Ömrüm boyunca tansiyon ilacı kullanmam gerektiğini öğrenince moralim iyice bozuldu. Tabii aklıma geldiniz ve tereddütsüz kapınızı çaldım. Ne iyi etmişim! Daha 2. seans sonunda yapılan ölçümde tansiyonum 11/7 gibi muhteşem bir değerde çıktı. Bu durum diğer seanslarda da devam etti. Bir aylık bir tedavi sonrası ben tansiyonu unuttum. Şu anda neredeyse 8 aydır aklımda tansiyon denen bir konu olmadan mutlu bir şekilde geziniyorum.

Tabii, sürekli ilaç kullanmak gibi bana nasıl yan etkileri olacağını (karaciğeri etkilediği söyleniyor, bende de karaciğer yağlanması var.) bilemeyeceğim olası bir derdimde ortadan kalktı. Analitik düşünme alışkanlığım, klasik tıbba inancım ne kadar yüksekse doğu tıbbına, iğnelerle tedaviye inancım da o kadar düşüktür. Ancak bizzat üzerimdeki sonuçları ile iğneler benim bu düşüncelerimi altüst etti!

Bu hasta görüşleri sayfasını açarak bana düşüncelerimi yansıtma fırsatı verdiğiniz için size teşekkür ediyor bu vesile ile yeni Web sitenizin hayırlı olmasını diliyor, en derin sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.

Siz benim sıkıntılarımı giderdiniz, Tanrı da sizin yolunuzu açık etsin.

Saygılarımla,


Karın ağrısı ve menisküs zedelenmesi

T.S. Tekstilci, 40 yaş

Uzun zamandır çektiğim karın ağrılarımdan nöral terapi sayesinde kurtuldum,hiçbirşeyin fayda etmediği bir dönemde yeniden canlandım,toparlandım nöral terapi sayesinde,o zamandan beri her türlü rahatsızlığımda nöral terapiye gittim,çoğu zaman ilaç kullanmadan grip,boyun tutulması,sinüzit gibi rahatsızlıkları da atlattım,

Bu arada 21 yaşında olan oğlumun dizinde menisküs problemi oluştu,ağrı ve hareket problemi oldu,hiç düşünmeden hemen nöral terapiye geldi,ağrılarından hem kurtuldu hem de hareket kabiliyetini geri kazandı kısa zamanda.

Nöral terapiye Dr Demet hanım’ın güler yüzü ve hoş sohbeti de eklenince tedavimiz dört dörtlük oldu,şu anda ağrılarımdan tamamen kurtuldum.

Kendisine tüm yardımları ve anlayışı için çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız Demet Hanım!

 

Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular


Akupunktur Tedavi Merkezi