Anasayfa Hakkımızda Diyetisyen Hande HACISALİHOĞLU aramıza katıldı
Diyetisyen Hande HACISALİHOĞLU aramıza katıldı

Diyetisyen Hande HacısalihoğluYeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (ing) ’den mezun olduktan sonra besinler hakkındaki bilgime bitki biliminin de desteğinin  olumlu olacağını düşünerek Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi(Bitki Bilmi) (ing)  Yüksek Lisans  programına başladım ve halen devam etmekteyim.

Mezun olmadan önce Istanbul’da ;  Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi , Dr. Siyami Ersek Kalp Hastanesi , Kartal Koşuyolu Hastanesi, Bahçelievler Medical Park Hastanesi, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakultesi , Üsküdar Devlet Hastanesi gibi 10 a yakın hastanede staj yaptim. Zorunlu stajlarım devam ederken  bir yil boyunca Taş Devri Diyeti kitabı yazarı Prof.Dr. Ahmet Aydın'ın yanında gönüllü staj yaptım. Daha sonra kariyerime İstanbul Başkent Üniversitesi Hastanesi‘de diyetisyen olarak devam ettim.

Gezdiğim ülkelerden (Tayland, İspanya , İtalya, İngiltere, Hindistan, Çek Cumhuriyeti)farklı kültürlerin besin çeşitliliği ve yeme kültürlerini gözlemleme ve araştırma şansım oldu. Bu deneyimlerim sağlıklı beslenme düzenini oturturken besin çeşitliğine önem vermemi sağladı.

 

Bizi Arayın

0212 283 61 81

0530 177 29 39

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular

Doktorunuza Sorun


Akupunktur Tedavi Merkezi