Ekibimiz
Didem Kabul

DİDEM KABUL

İstanbul’da doğdu. Sağlık Kurumları İşletmeciliği’nde Yüksek Öğrenimine devam etmektedir. 2 yıldan beri kliniğimizde Sekreter olarak çalışıyor.

Gülcan Marangoz

HEM. GÜLCAN MARANGOZ

İstanbul’da doğdu. Edirne Sağlık Meslek Lisesi’nden Hemşire olarak mezun oldu. Evli ve bir çocuk annesidir.

Hande Hacısalihoğlu

DYT. HANDE HACISALİHOĞLU

Yeditepe Ünİversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü (ing) ’den mezun olduktan sonra besinler hakkındaki bilgime bitki bilminin de desteğinin  olumlu olacağını düşünerek Yeditepe Üniversitesi Fitoterapi(Bitki Bilmi) (ing)  Yüksek Lisans  programına başladım ve halen devam etmekteyim.

Mezun olmadan önce Istanbul’da ;  Kartal Eğitim Araştırma Hastanesi , Dr. Siyami Ersek Kalp Hastanesi , Kartal Koşuyolu Hastanesi, Bahçelievler Medical Park Hastanesi, Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Haydarpaşa Numune Hastanesi, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakultesi , Üsküdar Devlet Hastanesi gibi 10 a yakın hastanede staj yaptim. Zorunlu stajlarım devam ederken  bir yil boyunca Taş Devri Diyeti kitabı yazarı Prof.Dr. Ahmet Aydın ın yanında gönüllü staj yaptım. Daha sonra kariyerime İstanbul Başkent Üniversitesi Hastanesi  ‘de diyetisyen olarak devam ettim.

Gezdiğim ülkelerden (Tayland, İspanya , İtalya, İngiltere, Hindistan, Çek Cumhuriyeti)farklı kültürlerin besin çeşitliliği ve yeme kültürlerini gözlemleme ve araştırma şansım oldu. Bu deneyimlerim sağlıklı beslenme düzenini oturturken besin çeşitliğine önem vermemi sağladı.

 

Bizi Arayın

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular


Akupunktur Tedavi Merkezi