Anasayfa Hakkımızda Basında Biz Ağrıyla uğraşan bu kongreyi kaçırmasın!
Ağrıyla uğraşan bu kongreyi kaçırmasın!

(Nöral Terapi ve Regülasyon Derneği Başkanı Dr. Hüseyin Nazlıkul)


Mayıs ayında ikincisi düzenlenecek Nöral Terapi Kongresi ülkemizden ve dünyadan uzmanları biraraya getirecek. Nöral Terapi ve Regülasyon Derneği'nin organize ettiği kongrede ortopedist, nörolog ve kültür fizik uzmanları yanında göz doktorları, jinekologlar ve çalışma alanında "ağrı" olan doktorlar, nöral terapiyle tedavi konusunda deneyimlerini paylaşacak. "20 yıldır bu kadar sağlıklı olmamıştım!"

İki haftadır nöral terapi tedavisi gören ve 20 yıldır ankilozan spondilit (çok ağrılı, ilerleyici kronik bir romatizmal hastalık) hastası olan Murat Tütüncüoğlu tedaviye başladığı günden bu yana ilaç tedavisine ihtiyaç duymadığını belirtiyor: "Bu hastalık yüzünden askerlikten men edildim. Ağrı kesici ve egzersiz dışında bir tedavisi olmadığı için mide, karaciğer ve böbreklerde de ilaçların yan etkisinden kaynaklanan rahatsızlıklar çıktı. İlk seanstan sonra ağrılarım geçince, rahat egzersiz yapmaya başladım. Şimdi halter kaldırabilecek durumdayım."

"Tedavi için Bursa'dan geliyorum"

Sekiz yıldır omuz, boyun ağrıları çeken ve sezaryenden sonra fibromiyaljisi şiddetlenen İlke Kahraman ikinci seanstan itibaren ağrılarının kalmadığını anlatıyor: "Sabahları ağrıyla uyanıyordum ve uykusuzluk sorunum vardı" diyor, " Pek çok uzmana başvurduktan ve tedavi denedikten sonra nöral terapiyi denedim. Ağrılar kalmayınca ve sabahları sorunsuz uyanmaya başlayınca Bursa'dan tedaviye koşa koşa gelir oldum."

Yazının aslını görmek için buraya tıklayın.

 

Bizi Arayın

RANDEVU TAKVİMİ

Demet Erdoğan - DoktorTakvimi.com

Sıkça Sorulan Sorular

sıkça sorulan sorular Sıkça Sorulan Sorular

Doktorunuza Sorun


Akupunktur Tedavi Merkezi